18 листопада 2018 року у м. Тернополі в приміщенні Українського Дому "Перемога" відбувся VII з'їзд лемків України. Нижче подаємо список делегатів з'їзду.
1 |
Майкович Степан Григорович |
2 |
Антонів Петро Степанович |
3 |
Байса Володимир Васильович |
4 |
Бабак Богдан Миронович |
5 |
Бобак Богдан Антонович |
6 |
Вихованська Галина Євстахівна |
7 |
Гирка Марія Петрівна |
8 |
Гутник Володимир Степанович |
9 |
Дідович Ігор Васильович |
10 |
Дрепа Ігор Ігорович |
11 |
Капець Володимир Афтаназович |
12 |
Жачик Віра Іванівна |
13 |
Майкович Степан Михайлович |
14 |
Мудрик Галина Федорівна |
15 |
Наливайко Світлана Миколаївна |
16 |
Оприск Марія Миколаївна |
17 |
Полумацканич Василь Андрійович |
18 |
Полумацканич Іірина Мирославівна |
19 |
Притулка Галина Василівна |
20 |
Радь Іван Петрович |
21 |
Щерба Галина Іванівна |
22 |
Роговська Світлана Дмитрівна |
23 |
Сапеляк Надія Іванівна |
24 |
Секела Михайло Васильович |
25 |
Сиванич Богдан Богданович |
26 |
Сиванич Андріана Степанівна |
27 |
Старух Богдан Іванович |
28 |
Стадник Андрій Степанович |
29 |
Смереканич Михайло Іванович |
30 |
Тавпавш Андрій Іванович |
31 |
Теплий Мирон Васильович |
32 |
Цап Ольга Степанівна |
33 |
Цибко Андрій Олександрович |
34 |
Чернявський Іван Андрійович |
35 |
Шпак Ярослава Антонівна |
36 |
Яремкевич Ліліана Іванівна |
37 |
Шуркало Володимир Васильович |
38 |
Щерба Іван Дмитрович |
39 |
Яцинич Наталія Антонівна |
40 |
Яцинич Роман Степанович |
41 |
Возняк Андрій Ярославович |
42 |
Данилів Оксана Петрівна |
43 |
Мельничук Любов Михайлівна |
44 |
Бабич Ігор Іванович |
45 |
Бабич Михайло Іванович |
46 |
Кобилів Ярослав Володимирович |
47 |
Шафран Лариса Володимирівна |
48 |
Ядловський Анатолій Йосипович |
49 |
Максимців Мирослав Васильович |
50 |
Мартинець Марія Миколаївна |
51 |
Марканич Олександра Василівна |
52 |
Дземан Євгенія Миколаївна |
53 |
Бунга Тарас Дмитрович |
54 |
Галькович Любомир Ярославович |
55 |
Бродович Ірина Іванівна |
56 |
Гашпарович Стефанія Михайлівна |
57 |
Гелевич Ярослава Михайлівна |
58 |
Лаврінок Іван Михайлович |
59 |
Дмитрук Алла Романівна |
60 |
Бродович Олег Володимирович |
61 |
Бродович Марта Богданівна |
62 |
Ембрик Марія Ярославівна |
63 |
Татусько Ярослав Іванович |
64 |
Возняк Ярослав Нестерович |
65 |
Кучерявченко Дарія Михайлівна |
66 |
Барна Ігор Михайлович |
67 |
Стадник Євгенія Данилівна |
68 |
Клименюк Мирослава Антонівна |
69 |
Курило Григорій Григорович |
70 |
Копистянський Сергій Володимирович |
71 |
Хомик Наталія Василівна |
72 |
Лабик Федір Іванович |
73 |
Свягла Володимир Федорович |
74 |
Свягла Марія Іванівна |
75 |
Демидюк Євдокія Михайлівна |
76 |
Букій Наталія Петрівна |
77 |
Тиха Олена Олександрівна |
78 |
Парило Марія Іванівна |
79 |
Шуппак Орест Матодійович |
80 |
Лукяник Руслана Миколаївна |